אבישי כהן ו-Big Vicious בבארבי יום חמישי 06/01/2022 20:30


אבישי כהן ו-Big Vicious

בהופעה

חמישי
06/01/2022 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 95 ש"ח
אבישי כהן ו-Big Vicious בבארבי יום חמישי 06/01/2022 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 אבישי כהן 

Big Vicious
 
"כהן הוא מוזיקאי ג'אז רב תרבותי, אחד מאלה שאביהם הקדמון הוא מיילס דיוויס!" – ניו יורק טיימס
החצוצרן הישראלי אבישי כהן מככב בסצינת הג'אז העולמית כבר שנים ונחשב לאחד החצוצרנים הטובים בעולם! לזכותו נזקפים הישגים חסרי תקדים למוזיקאים ישראלים כמו פרס "אמן הג'אז הזר הטוב ביותר", ו"אלבום השנה" בצרפת. כמו כן, בשנים האחרונות הוא חתום בלייבל היוקרתי ECM ואלבומיו נכנסו לחמישה הפותחת של רוב מבקרי הג'אז בארה"ב ובאירופה בנוסף על שיתופי פעולה ונגינה עם מוזיקאים מובילים בתחום הג'אז (מרק טרנר, זקיר חוסיין) ומחוץ לג'אז (רד הוט צ'ילי פפר, הבמאי רידלי סקוט, קרן-אן ושלומי שבן) ועוד.
ה- Big Vicious הוא פרוייקט אחר, שמתקיים במקביל להרכבי הג'אז שלו, במסגרתו נוצר סאונד אחר, מיוחד, שילוב של רוק&רול, פסיכדליה, גרוב, ג'אז ועוד והכל בסינרגיה נפלאה. 
הפרויקט של ביג ווישס התחיל בניו יורק, שם החלה הכתיבת ואיסוף החומרים כשהבסיסטית מישל נדגאוצ'לו היא חלק מהפרויקט. ההרכב הופיע באיזורי הדאון טאון בניו יורק שם התפתח השילוב המוסיקלי הזה. לפני שש שנים, ליצירת ההרכב בארץ, אבישי בחר בהרכב לא סטנדרטי של שני מתופפים, שני גיטריסטים והותיר את ההרכב ללא בס, מה שאפשר לנגנים מרחב חדש ולא אופייני והגעה למחוזות חדשים. הפורמט המוסיקלי של המופע מפנה מקום לאינטראקציה עם אורחים מוסיקלים מעולמות שונים. עד היום התארחו : ברי סחרוף, טונה, יוסי פיין, נינט ויוסי מזרחי, מארינה, שי צברי, נטע ברזילי, קרולינה, אקו ושלומי שבן ועירבבו את השפה והאנרגיה המוסיקלית שלהם לתוך התמהיל של ביג וישס. בשנתיים האחרונות ההרכב מיעט באירוחים כדי לחדד את הסאונד והדי.אן.איי  של Big Vicious. 
 
"מה שחשוב הוא שה"ביג וישס" עושה דבר שמעט מאוד להקות יודעות לעשות: היא מתחרעת בצורה מוזיקלית מאוד ויצירתית מאוד. יש לה צליל חשמל דינמי שהוא רק שלה" בן שלו, הארץ
 
אבישי כהן – חצוצרה וסינטי
עוזי פיינרמן – גיטרה
יונתן אלבלק – גיטרה, בס ולופים
זיו רביץ – תופים ומחשב
אביב כהן - תופים
מחיר 80 ש"ח למקדימים  ואז 95 ש"ח 
 
 
 בבארבי עובדים ע"פ התו הירוק

הכניסה למתחסנים, לבעלי נוגדני קורונה שחלו, ולנבדקים עם תשובה שלילית עד 24 שעות מראש

  אנו שומרים את הזכות לשינויים ע"פ החלטת הממשלה  בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי