סימה נון בבארבי יום שלישי 14/12/2021 20:30


סימה נון

היוצרת ראפרית וזמרת בסיבוב הופעות

שלישי
14/12/2021 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 90 ש"ח
סימה נון בבארבי יום שלישי 14/12/2021 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

סימה נון

יוצרת , ראפרית , זמרת ושחקנית 
 
כשהיא בין הארץ לחו״ל כסולנית להקת Not On Tour , בין בימות ותיאטראות הארץ כשחקנית במחזמר "תיכון מגשימים" , נוצר לו בסוף 2020 אלבום היפ הופ העונה לשם " תדברי כבר" . 
הגיוון הרחב, שמות האנשים המעורבים בפרויקט, מופע ההשקה המוצלח במאי 2021, משאירים ציפייה רבה לאלבום השני שכבר נמצא בעבודה. באלבום תדברי כבר,  סימה מציגה שני צדדים באישיות המוזיקלית שלה, כדמות נשית עוצמתית ודומיננטית שאומרת את דעתה ללא צנזורה ומצד שני המון עומק, תוכן מורכב ורגישות גדולה. היפ הופ נשי בועט חצוף ונוגע על שלל גווניו.
בימים אלו סימה עובדת על אלבום חדש שצפוי לצאת בעוד מספר חודשים, היא אורחת קבועה בהופעותיו של רביד פלוטניק, כמו כן נכנס השיר ״קרבן״ מהאלבום החדש של רביד לפלייליסט גלגל״צ.
 
סימה נון הופיעה לראשונה עם שיר ראפ מפתיע כאשר התארחה באלבומו של שקל עם השיר חיה בסרט"  בסוף 2016,  השיר שהפך לאחד מהבולטים באלבום יצר צפייה רבה אצל חובבי הז'אנר. באותה תקופה עבד עם שקל על אחד משיריו של הראפר והיוצר רביד פלוטניק.  פלוטניק מאוד התחבר לסימה והפציר בה להוציא אלבום משלה, ולצידו של המנהל המוסיקלי ישי סוויסה (שעבד אז על אלבומו של רביד "ועכשיו לחלק האומנותי ") החל להירקם לו אלבום היפ הופ חדש לסימה נון .  האלבום "תדברי כבר"  הורכב משירים בהפקתם המוסיקלית של מיטב המפיקים בהיפ הופ הישראלי בתקופה האחרונה , שקל שהפיק רבות לנצ'י נצ' אחראי על 2 שירים, אברי ג'י (פלא אוזן) עם מספר שירים בעלי ניחוח אולד סקול, כהן , כאשר על כל האלבום מנצחת סימה לצידו של ישי סוויסה . כמו כן, מארחת סימה באלבום את הראפר מיכאל סוויסה בשיר "מאה אחוז". על המיקסים של האלבום אחראי אורי שוחט.
 
לאחר דחייה וציפייה ממושכת לאורך תקופת הקורונה ומגבלותיה לאורך  2021  - 2020, סימה נון השיקה את האלבום במועדון הגגרין בת"א בסוף מאי 2021 במופע מרהיב ומרגש שהיה סולד אאוט (כ850 איש ) . לאחר מופע ההשקה המוצלח היא עולה לבמה הראשית של פסטיבל האינדינגב ומיד לאחר מכן היא תצא לסיבוב הופעות ברחבי הארץ שיסתיים
במועדון הבארבי בתל אביב ב14.12.2021.
 
מחיר 75 ש"ח לראשונים לרכוש / 90 ש"ח לאחר מכן 

 בבארבי עובדים ע"פ התו הירוק

הכניסה למתחסנים, לבעלי נוגדני קורונה שחלו, ולנבדקים עם תשובה שלילית עד 24 שעות מראש

  אנו שומרים את הזכות לשינויים ע"פ החלטת הממשלה בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי